Říjen 2010

Něco se mnou očividně není v pořádku

27. října 2010 v 14:36 | Šílenec. Kecám, CHD. Ovšem to "šílenec" není lež.
Zdáres, týpci xD Jak se máte? Já se mám fajn, jak vždy...Kecám, nejsem přeci masochista, aby mi bylo fajn, když mně všechno bolí (všechno = záda, páteř, tlapa, tlapy, huba atd.). Mimoťapem do školy pojedu už jen zítra a pak až ve středúúúúúúú!!! Dneska se mi povedlo uliať sa, byla jsem ve špitálu, za mamčiným neurologem, ať se mi podívá na tu tlapu, co mi tam roste xD No, vybírat mi to zatím nebudou ale mám zákaz cvičit na dva měsíce ! Yesss! Let´s celebrate! Uliju se z nulté na dva měsíce, pak už jenom leden a už nultá nebude vůbec!!!

Mimoťapem, neradím vám jet v půl osmý ráno jet tramvají. Stála jsem stylem asi že - stojím u mamky, která sedí, ňákej formát za mnou mi tlačí na zadek, další nademnou, já skloněná, opírajíc se o vokýnko. Hezký, co? No a tak jsem jela asi patnáct minut a mezitím jsem párkrát ztratila rovnováhu a měla jsem dělat aby jsem se nerozpleštila na toho kluka, co stál vedle mně, chudák xD (Mimoťapem, dobře, že mu oči nevypadly, jak na mně zíral. A přitom není na co.)

A prečo by se mnou něco nebylo v pořádku? No protože proto. Který formát, si před spaním musí pustit svou oblíbenou psíničku, jinak neusne? No já, přece. Když to je vám tak hezký :3 Don´t look back just go, take a chance and be strong, or you can spend your whole life holding... *dostane pohlavek* Já za to přeci nemůžu, že se mi ta písnička líbí, co s tim mám jako dělat? Don´t wanna wake up to the telephone ring, are you sitting down? I need to tell you somethnig, enough is enough, you can stop waiting to breathe and don´t wait up for me...Že je to hezký? Ne? Já vás ...Ne, ne, ne, vy si poslouchejte co chcete, je to můj věc, že mi přeskakuje z hudby xD

Mimoťapem, když pro mně není problém zapamatovat si 123 písniček co mám na přehrávatku, proč by byl problém zapamatovat si 15 věců z hudebky? (Rigoletto si nepomýlíte. Na pizzu se nedá zapomenout xD. ) Have a nice day, CHD.

PS: Mimoťapem, proč tak často používám "mimoťapem" ?

Tak schválně

11. října 2010 v 21:37 | Cherrydrop (rátejte s tím, že mi do toho vleze Kau)
Zdáres kočkátka. Tak dneska je pondělí xD Ale to vám už asi došlo. šla jsem až na druhou hodinu ale přesto jsem vstávala na první! Protože jako hodná holčička tak tos zabila :P Já vám to říkala - takže jsem jako hodná holčička šla s pěkné krásně s babičkou odnést papír do sběru. A měla jsem kolem 80 kg, drahoušci! Jací drahoušci? No co, tak já je mám ráda :P A ještě jsem si hezky udělala i slušňácké copíky :P A Kau si vykračuje povedle mně (už se stihla vetřít i sem) šklebí se jak měsíček na hnoji a vůbec mi nepomáhá! Já si ruce šetřím! A na co, prosímtě? Já nevím! :P Tak můžem pokračovat. První jsme měli angličtinu, já jsem ovšem zahvězdila :P Páč jsem nejoblíbenější žačka naší angličtinárky :P Pak byla suplovaná slovenčina pak zase angličtina no a zemák. Řeknu vám, já jsem nevěděla co se sebou. Pět minut jsem byla hyperaktivní, pak jsem usínala. Uznejme, dělení Karpat je mi na prd. V cascatoských školách se taky neučí dělení všech pohorí. Jenom se musí chudiny nabiflovat všechny jejich názvy, ne? Ale pak se to už nedělí na další části, ty mudrc. No a na prdopisu jsem zase byla za šprtku. Šla jsem na odpověď a všechno jsem hezky vysypala z rukávu, všechno jsem věděla, takže jsem dostala jedničku :P Řeknu vám, ta mlela, že ji pomalu nebylo ani rozumět :P Pak jsem taky donesla takový svůj krystal, asi je to křemen a je dost velký a hezký :P A dá se ním rýpat sklo, učitelka to skoušela na okně :P Ještě si ho nechala, protože si furt nejsme jisté, co to je :P No a pak jsme pasli opravnou písemku, já jsem  původně měla dvojku,ale já ovšem musím nasbírat hodně jedniček hned teď, ať už se na půlroku nemusím moc stresovat. Jde na tobě poznat, že jsi dlouho žila v společnosti CHP. Ještě mi ji připomínej, ty :P Pak jsem šla do knihovny vrátit knihy (ještě jsem doma musela opravit Eldesta páč ňákej formát mu totálné dotrhal obálku :/ ). Vypůjčila jsem si Krví tetovaní : Začátek cesty. Úpřimně řečeno, moc mě to nebere. Jde tam o zabíjení příšer a ták. V knihovně jsem viděla taky třetí a druhý díl Podzemí. Škoda, že nebyla i jednička, sebrala by jsem si ji. A představte si, že Tajemný gobelin tam nebyl vůbec. Možná existují osoby se stejným vkusem, jako mám já :P  No dobŕe, já už končim, dobrou :P

A jsem tu zas

8. října 2010 v 18:14 | Cherrydrop - mám vám to vyhláskovat? xD
   Sice nesnáším nové začátky, ale prostě se přesouvám. I z protestu. I když nevím, co to s těma, proti kterým protestuju spraví. Možná je roztrhne.Ale to by bylo moc velké štěstí, protože ti ani neví že já vůbec existuji. Ale mně oni rozhodně nechybí. Možná já jim jo, kdo ví :P Ale to by se museli už fakt zbláznit.

   Tak jen pro zajímavost. Začaly mě bavit odseky, jak vidíte xD Ale já chtěla něco jiného. Vy jste si toho určitě nevšimli, ale CHF nám odjela. Sebrala rodinu, klan, nasadla s nima na loď a odplula někam do prdele...chtěla jsem říct, odplula pryč xD No a CHP mi tu ovšem zůstala. Chvilku mi to nevadilo, ale včera jsem se nasrala, páč do mně hustila, že se mám učit. Tak jsem pěkně krásně sebrala encyklopedii, ovalila jsem ji a poslala za CHF. Takže by měl bejt klid. Bohužel, není. Asi už nikdy v životě nebudu mít články jenom sama pro sebe.

   Jak akorát říkám, máme tady jednu holku, Kau. Rozhodla se, že bude mojí pohlavkářkou a dočlánkůvlezkou. Bude psát asi takovouhle barvou. A když se ji náhodou vylíhne to vejco, tak to nejspíš bude Mittipin pohlavkář a dořečivlez.

   Začalo se to na druhým blogu. A tady to pokračuje. Mittipa se taky rozhodla, že mi bude lézt do článků. Je to Baisseelina dračice. (A když se přeměním, tak já jsem Baisseela xD ). Píše takovouhle barvou.

   Nakonec já, já budu psát nejvíc, asi. Budu psát takovu barvou, jako je u děsignu. Pokud se nezcvoknu. Dovi dopi, čííí, dopo xD