A jsem tu zas

8. října 2010 v 18:14 | Cherrydrop - mám vám to vyhláskovat? xD
   Sice nesnáším nové začátky, ale prostě se přesouvám. I z protestu. I když nevím, co to s těma, proti kterým protestuju spraví. Možná je roztrhne.Ale to by bylo moc velké štěstí, protože ti ani neví že já vůbec existuji. Ale mně oni rozhodně nechybí. Možná já jim jo, kdo ví :P Ale to by se museli už fakt zbláznit.

   Tak jen pro zajímavost. Začaly mě bavit odseky, jak vidíte xD Ale já chtěla něco jiného. Vy jste si toho určitě nevšimli, ale CHF nám odjela. Sebrala rodinu, klan, nasadla s nima na loď a odplula někam do prdele...chtěla jsem říct, odplula pryč xD No a CHP mi tu ovšem zůstala. Chvilku mi to nevadilo, ale včera jsem se nasrala, páč do mně hustila, že se mám učit. Tak jsem pěkně krásně sebrala encyklopedii, ovalila jsem ji a poslala za CHF. Takže by měl bejt klid. Bohužel, není. Asi už nikdy v životě nebudu mít články jenom sama pro sebe.

   Jak akorát říkám, máme tady jednu holku, Kau. Rozhodla se, že bude mojí pohlavkářkou a dočlánkůvlezkou. Bude psát asi takovouhle barvou. A když se ji náhodou vylíhne to vejco, tak to nejspíš bude Mittipin pohlavkář a dořečivlez.

   Začalo se to na druhým blogu. A tady to pokračuje. Mittipa se taky rozhodla, že mi bude lézt do článků. Je to Baisseelina dračice. (A když se přeměním, tak já jsem Baisseela xD ). Píše takovouhle barvou.

   Nakonec já, já budu psát nejvíc, asi. Budu psát takovu barvou, jako je u děsignu. Pokud se nezcvoknu. Dovi dopi, čííí, dopo xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama