Něco se mnou očividně není v pořádku

27. října 2010 v 14:36 | Šílenec. Kecám, CHD. Ovšem to "šílenec" není lež.
Zdáres, týpci xD Jak se máte? Já se mám fajn, jak vždy...Kecám, nejsem přeci masochista, aby mi bylo fajn, když mně všechno bolí (všechno = záda, páteř, tlapa, tlapy, huba atd.). Mimoťapem do školy pojedu už jen zítra a pak až ve středúúúúúúú!!! Dneska se mi povedlo uliať sa, byla jsem ve špitálu, za mamčiným neurologem, ať se mi podívá na tu tlapu, co mi tam roste xD No, vybírat mi to zatím nebudou ale mám zákaz cvičit na dva měsíce ! Yesss! Let´s celebrate! Uliju se z nulté na dva měsíce, pak už jenom leden a už nultá nebude vůbec!!!

Mimoťapem, neradím vám jet v půl osmý ráno jet tramvají. Stála jsem stylem asi že - stojím u mamky, která sedí, ňákej formát za mnou mi tlačí na zadek, další nademnou, já skloněná, opírajíc se o vokýnko. Hezký, co? No a tak jsem jela asi patnáct minut a mezitím jsem párkrát ztratila rovnováhu a měla jsem dělat aby jsem se nerozpleštila na toho kluka, co stál vedle mně, chudák xD (Mimoťapem, dobře, že mu oči nevypadly, jak na mně zíral. A přitom není na co.)

A prečo by se mnou něco nebylo v pořádku? No protože proto. Který formát, si před spaním musí pustit svou oblíbenou psíničku, jinak neusne? No já, přece. Když to je vám tak hezký :3 Don´t look back just go, take a chance and be strong, or you can spend your whole life holding... *dostane pohlavek* Já za to přeci nemůžu, že se mi ta písnička líbí, co s tim mám jako dělat? Don´t wanna wake up to the telephone ring, are you sitting down? I need to tell you somethnig, enough is enough, you can stop waiting to breathe and don´t wait up for me...Že je to hezký? Ne? Já vás ...Ne, ne, ne, vy si poslouchejte co chcete, je to můj věc, že mi přeskakuje z hudby xD

Mimoťapem, když pro mně není problém zapamatovat si 123 písniček co mám na přehrávatku, proč by byl problém zapamatovat si 15 věců z hudebky? (Rigoletto si nepomýlíte. Na pizzu se nedá zapomenout xD. ) Have a nice day, CHD.

PS: Mimoťapem, proč tak často používám "mimoťapem" ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama