Já nechci na mučidla!

1. listopadu 2010 v 18:11 | Cherrydrop s absťákem
Je to v pánvičce kočkátka. Hluchátka se odebraly do "věčných vypnišť" ← Harshwind (anebo P-Flutwa) má skvělé hlášky

Dneska jsme byly na hroby. Jdem ze zastáffky, já že si stíšim hudbu (košické tramvaje nepřekričí ani Mr. Lordi, takže jsem to musela mít skoro na dvacítce). Vytáhnu přehrávatko z kapsy (za neustálého poklepkávání nohou do rytmu Devil Is A Loser) a najednou...ticho!!! Já formátka si přelomila káblík a teď můžu červená hluchátka pohřbít. Jediné, co fungujou jsou stříbrné (ošklivé) hluchátka od číňanů, u kterých hraje jenom jedno a i to hraje jako z hrnce (no jen si to představte - Me, You And My Medication jak z hrnce - představte si MBJohnsona s hlasem jak z hrnce!!!!! Já nechci na mučidla!).

Mimoťapem, po jednom rozhovoru s Kau jsem přišla na pojem bložánek, teď, když to řeknu, dostanu (lol, já napsala dosranu xD ) jeden výchovní. To je to...oné, já zapoměla! xD

Ale pro svatou pánvičku! Já si nemůžu pustit Cellar Door! Od rána jsem neslyšela ani jeden jediný tón! Žádné Friends And Alibis, My Apocalypse ani Awake, ani A Twist In My Story, ani Let Go, ani The First One, ani Last Kiss Goodbye, ani Icon Of Dominance! A ani Mr. Killjoy. Já mám absťák.

Pochopte, že kvůli nedostatku hudby ze sebe víc nedostanu. Dávejte pozor na svá hluchátka. Vaše Cherrydrop s absťákem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama