Nový článek (Diváci: BWAHAHAHA!!!)

30. listopadu 2010 v 20:11 | Chainsaw Devil. Jestli seš hophoper, dám si tě k večeři.
Ve stylu sitcomů. (Diváci: MEHEHEHEE!)

Všechno je to na nic. Venku je taková zima, že když jsem 5 sekund mimo baráku, mrzne mi zadek. (Diváci: MUHAAHEEE!!!) A dneska jsem si zapoměla rukavice. A zavadila jsem tlapou o takovej drzej křík. Víte, jak to bolelo, když jsem měla omrznutou ruku? (Diváci:HAMWAHAHAAA!) Ale sníh se roztopil a ani pořádně nemrzne. Tak proč mám sakra pocit, jako by bylo dvacet pod nulou? (diváci se zase řehtaj)

Zítra nejdu do školy. Ale bude to horší. Jdu na nedobrovolnou olympiádu ze slovenské hatlaniny. Kolikkrát mám říct, že Ľudko Štúr bol korunovaný debil, nesnáším ten předmět a NEZAJÍMÁ MĚ TO. Ale protože jsem prvotřídni šprtka (ano, na písemku jsem se učila pět minut před hodinou a stejně jsem měla jedničku) paní učitelka mi řekla "Jdeš!" a musím jít. Tohle je dětství?! Kurník šopa šroubíček. (diváci se jdou udusit smíchem) A taky proto, že mám dar řeči. No co, že vymejšlím upíří recepty na počkání? A předělávky písniček o hodině hudebky a pak se řehtám, až na mně učitel kouká jak na debila? (Příklad: "Čím to je, čím to je, že Rocky už nemá vlasy? Oplešivel nám už asi..." Rocky je jedna knižní postava s velkým afrem...) asi si umíte představit, jak to vypadalo.

Když už mluvíme o škole - vážně nejsem v pořádku. Místo vý(t)varky jsem dobrovolně počítala příklady. No co, nechtělo se mi dělat tu blbou hru s písmem. Chápete, nakreslíte ňákej věc a pak to stínujete tak, že do něj vpisujete jeho název (Příklad: dárečekdárečekdárečekdáreček...←tak tohle dělám já). Takže jsem dobrovolně opisovala příklady z tabule (Diváci už se zadrhli. Jak dobře.) A pak na hudebce jsem schytala záchvat šílenství. Vejš je jeden důvod (ano, ta předělávka). A pak jsme se spolu se spolusedící začaly kejvat zprava doleva. Jen my dvě a hezky naráz. Učite vysvětluje a dvě šílené v zadní lavici se houpou jako s mentálním záchvatem.

Mimoťapem, víte, jak jsem dneska šla do školy? Vyjdu ven. Šáhnu si do kapsy a sakra! Zapoměla jsem si mobil. Jdu dál. Dilema - vrátit se po ně, nevrátit? Pak jsem se po pěti metrech zastavila, plácla jsem si do čela a vrátila jsem se po ten telefon. A že jsem ho pak potřebovala (Mwahahá! A že nemám intuici!). Kdoví, jak zajímavě jsem vypadala.

Končím. Nudím se, je mi zima.
                      Chainsaw Devil
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama