Pořád mě nešoklo. Asi mám nervy z ocele.

18. listopadu 2010 v 19:02 | Cherrydrop
Prej by ze mně byl dobrej upír. Neobtěžuji se otevírat si kelímek s džusem normálním spůsobem. Já to víčko překousnu. A pokoušu i sama sebe. Ale to nebylo schválně.

Teď vám už řeknu i zdáres, kočkátka. Cherrydrop se hlásí. Chytám infarktové stavy, ale ještě žiju. Proč?

Tak zaprvé: Domácnost. Oni si snad neumí promluvit bez toho, aby z toho nebyla hádka. Furt se hádaj o tom, že se ségra neučí. A ta moje ségra je případ sama o sobě. Včera jsem ji řekla : "Lordi majú zajtra koncert v Čechách." Ona na to: "Ty počúvaš Lordov? Také hnusoby?!" Tak jsem ji hezky vynadala, že její popová individua jsou taky hnusoby a že mi nezáleží na tom, jak vypadaj, protože se mi líbí jejich písničky. A nejsem formátka aby jsem byla někoho fanoušek, jenom proto, že dobře vypadá (POZOR!!! Teď neříkám, že Lordi nevypadaj dobře!  Kdyby jsem ji chtěla udělat nervy, tak si seženu plakát a vycapím si je pod džastýnku bobrovou, kterou si tam vycapila ségra :P)

Zadruhé: Škola, prosím. Samé učení, nevím, jak se jmenuje vodík po latinsky (hydrog-něco), z chemie bude každou hodinu písemka z prvků, ze zemáku písemka, z matiky písemka, zítra z angliny soutěž (a chystám se vyhrát!) , ze sloviny mě bez mého souhlasu přihlásila na olympiádu, svině.

Dobrá správa : Mám svůj vysněnej Eldží Sušenka Čerstvá (rozuměj LG Cookie Fresh). Takovejhle, zelenej :3
A to mi ho mamka nechtěla koupit, prej se LG hodně kazí (no tak se nám jeden pokazil, měli jsme doma dva, tak se ten třetí automaticky pokazí?). ALE! Já jsem  ho prostě chtěla xD Protože: Jsem hodná holčička, co se dobře učí, nekouří, nepije, nedroguje (to s těma drogama, kouřením a pitím je pravda. Učím se sice dobře, doma se nehádám, ale hodná holčička rozhodně nejsem :P ), tak si ho zasloužím, dále: Je zelenej, není drahej a po tom, co jsem měla tu cihlu, starej Sony Ericson s displejem 3x3 cm, mám na to nárok. A mám na něm internet a jde mi tam ontario :P A má univerzální vstup na hluchátka! :3

Překonala jsem se, fest dlouhej článek. A to chci ještě psát o nereáliích xD

Takže: ty sněhové vánice už nejsou tak hrozné, dokonce vidím deset metrů před sebe, draci lítat nemůžou, pokud teda nechtěj spáchat samovraždu, zateplujeme Dráčskej park a já tam zůstávám celý čas.

PS: Mittipa má zítra 7 měsíců! :3
PS no.2: Vážně se mi zítra nikam nechce.

Mějte se hezky, naviděnou, vaše Cherrydrop.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Harshwind Harshwind | 19. listopadu 2010 v 14:43 | Reagovat

Jó, jen do Bieberovej kur.y >:Đ Neni to tvoje rodina, tak jí můžeš dělat co chceš. Krevně jo, ale duší patříš do Cascatosu, né? ^^
A ten plakát si sežeň a ten s džastýnkou tim přelep 8Đ

2 Cherrydrop Cherrydrop | 19. listopadu 2010 v 15:18 | Reagovat

[1]: Srdcem v Cascatosu! :3 Ani ne, ta potvora popová všechno nabonzuje xD A ty chceš aby mě vážně naháněla babča s chainsaw? xD Ona by mi ten plakát vlastnoručně roztrhala a hodila kosiťákům přímo do auta... :/ A ségra by ji při tom pomáhala a pak by zavolaly s krstnou kněze, ať ze mně vyžene ďábla xD A přitom ve mně žádnej není, páč DEVIL IS A LOSER!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama